Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör arızaları herşeyden önce adaptör bağlantı noktasındaki deformasyonlardır. Bu tür sorunlar şarj aletinin çok sık takılıp kaynaklandığı gibi girişi takılıyken döndürmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tür sorunlarda adaptör onarımı arızalı jakın gerçek jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan öbür sorun ise adaptörün çok voltajdan dolayı yanmasıdır. Bu tür sorunlar genelde garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik hatlarından farklı bir mecrada kullanmanızdır. Farklı elektrik hatları manyetik bir alan yarattığından ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu cihazınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla sok çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu koli bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmayın Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak notebooklarınızı pili çıkararak direk adaptörle çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper CSD Adaptör

Bir diğer kullanıcı sorunu ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş kopmaları ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu kibarca yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.